Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд відхилив апеляції фігурантів Сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір»

29 / 06 / 2017

Вчора, 28 червня, Верховний суд Криму відмовив у задоволенні апеляції на продовження терміну арешту п’ятьом фігурантам сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір». Про це повідомляє Крим.Реаліі з посиланням на Еміля Курбедінова.

«Суд не задовольнив наші скарги в черговий раз. Це засідання відбувалося з порушенням кримінально процесуального кодексу та міжнародного права. Справа розглядалася на закритому судовому засіданні. В матеріалах справи була постанова суду, на прохання прокурора, пов’язане з тим, що він побоюється якихось заворушень, в зв’язку з тим, що сталися теракти в Росії, в зв’язку з тим, що в Росії не стабільна соціально-політична обстановка. Тому він і просив робити засідання закритими», – повідомив Курбедінов.

Журналіст Антон Наумлюк в коментарі QirimInfo розповів, що розгляд апеляцій мав відбутися 27 червня, однак, суд переніс засідання через відсутність відеозв’язку.

«Родичі [фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір»] товпляться біля суду. Лавочки [біля будівлі суду] зняли, щоб люди навколо них не товпилися. Люди привозять свої стільчики, сидять, але своїх рідних не можуть побачити, навіть на екрані, тому що суди закриті, туди нікого не пускають», – додав Наумлюк.

Нагадаємо, слідчі, які ведуть справу ялтинської шістки «Хізб ут-Тахрір», мають намір завершити слідство до 8 липня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини