Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» в Криму заарештував автомобілі двох політв'язнів

29 / 04 / 2021

Про це QirimInfo розповіла адвокат Ліля Гемеджі.

За її словами, прокурор підтримав клопотання слідчого про вилучення двох автомобілів ВАЗ, що належать політв’язням, оскільки частина 2 статті 205.5 КК РФ, яка інкримінована підсудним, передбачає штраф розміром до 500 000 рублів.

Сторона захисту виступила із запереченням, заявивши, що майно підсудних було набуто спільним шляхом разом з їхніми дружинами і придбано у шлюбі, але суд не погодився з доводами адвоката

«Постановою суду накладено арешт на відчуження даних автомобілів, мова про конфіскацію поки не йде. Слідчий висловив думку, що майно буде залишено на зберігання сім’ям до винесення вироку. Якщо вироком буде винесено штраф, тоді дане майно буде продано з торгів і з цих коштів буде відшкодовано штраф», — сказала Ліля Гемеджі.

За словами адвоката, родини політв’язнів можуть користуватися цими автомобілями, проте тепер вони не мають права їх продати або подарувати кому-небудь.

Судове засідання відбулося без присутності політв’язнів Федорова та Ібрагімова.

Нагадаємо, Ернеста Ібрагімова і Олега Федорова заарештували разом з чотирма іншими кримчанами 17 лютого 2021 року після масових обшуків в Білогірську, Бахчисараї, Сімферополі, Севастополі та Совєтському районі окупованого Криму. Всіх їх підозрюють в причетності до забороненої в РФ і в Криму організації «Хізб ут-Тахрір» (легальна в Україні).

Олег Федоров — підприємець з Бахчисарая, відвідував політично мотивовані судові засідання, брав участь в інформаційних кампаніях на підтримку кримськотатарських політв’язнів і під флешмобах. Надавав матеріальну підтримку сім’ям політв’язнів.

Ернест Ібрагімов — батько чотирьох дітей. Він є активістом проекту для дітей політв’язнів «Кримське дитинство».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини