Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» в Криму вирішив, що дружина політв'язня могла залишити дітей на чоловіка, який знаходиться в СІЗО

16 / 03 / 2021

«Суд» вирішив, що у неї був би час для подачі заяви, якби вона залишила неповнолітніх дітей на піклування чоловіка, який знаходиться в СІЗО.

Про це вона розповіла в коментарі «Кримської солідарності».

«Суддя відмовив мені у відновленні термінів, оскільки я доклала недостатньо зусиль. У мене були під опікою четверо неповнолітніх хворих дітей, суддя вважає, що я повинна була залишити їх під наглядом свого чоловіка Ельдара Кантемирова. В даний момент мій чоловік більше півтора року незаконно перебуває під вартою», — сказала Ельвіна Усеїнова.

Громадський захисник жінки Сейран Камілов сказав, що подаватиме апеляційну скаргу до вищої інстанції.

У серпні 2020 року Ельвіна Усеїнова очікувала судового засідання у справі свого чоловіка в коридорі Південного окружного військового суду в Ростові-на-Дону, коли у неї сповзла маска. Пристав зробив їй зауваження, яке вона не почула. Тоді пристав почав оформляти адміністративний протокол про «невиконання розпорядження судді або судового пристава щодо забезпечення встановленого порядку діяльності судів».

На засіданні у своїй справі в лютому 2021 року Ельвіна Усеїнова була відсутня через хворобу дитини. Адвокат Ліля Гемеджі стверджує, що та навіть не була попереджена про процес, а повідомлення з підписом її підзахисної — підробка.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини