Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Суд в Криму відмовився закривати справу проти свідка по справі «депутата» Степанченка

16 / 08 / 2017

Алуштинський міський суд відмовився закривати кримінальну справу проти свідка Алли Літвінчук у справі місцевого «депутата» Павла Степанченка. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на адвоката Олексія Ладіна.

«Суддя відхилила клопотання, аргументувавши це тим, що не були досліджені докази. Вийшла суперечлива ситуація: вона свого часу відклала судове засідання для того, щоб з Верховного суду Криму прийшла апеляційна постанова. У ньому сказано, що окрему постанова судді не відповідає принципам законності, обґрунтованості. Якщо воно не законне, то все інше теж. Саме на основі його я подавав клопотання», – розповів Ладін.

Адвокат додав, що Літвінчук погодилася давати показання, але на сьогоднішньому судовому засіданні вона фізично не могла давати свідчення через погане самопочуття.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини