Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» в Криму припинив адміністративну справу проти дружини політв'язня

28 / 08 / 2020

 

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Рустема Кямілева.

25 червня Бахчисарайський мировий суд визнав Айше Асанову винною в «невиконанні розпорядження судді або судового пристава щодо забезпечення встановленого порядку» (стаття 17.3. Частина 2 Кодексу про адміністративні правопорушення РФ) і оштрафував її на 500 рублів.

«Справу припинено з тих підстав, що провина Асанової Айше в суді не було доведено: ні матеріалами адміністративної справи, ні свідченнями пристава Михайла Черновола, який склав протокол. Складу правопорушення в діях Айше не було і ми прописували це в апеляційній скарзі», — сказав адвокат Рустем Кямілєв.

17 березня в Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону після закінчення судового засідання у справі другої Бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір Айше Асанова написала записку зі словами «Ти потрібен мені як повітря» і показала її своєму чоловікові Марлену Асанову.

За це судовий пристав склав на Айше Асанову адміністративний протокол. У ньому йшлося про те, що «Асанова спілкувалась з підсудним Асановим за допомогою плаката, що містить інформацію особистого характеру».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини