Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» в Криму продовжив утримання під домашнім арештом Амету Сулейманову, у якого серйозні проблеми зі здоров’ям

6 / 08 / 2020

Про це QirimInfo повідомила адвокат в’язня Ліля Гемеджі. Через серцеве захворювання Сулейманов перебуває під домашнім арештом.

«У суді ми говорили про те, що стан Сулейманова погіршується, надали суду підтверджувальні документи. Це висновок кардіолога, в якому говориться, що його стан нижче задовільного, що йому необхідна профілактика кожні 2 тижні. Також надали висновок фельдшера “швидкої допомоги”, яку викликали йому і висновок лікуючого терапевта», — розповіла Ліля Гемеджі.

Однак суд виніс рішення про продовження терміну утримання Амета Сулейманова під домашнім арештом до 9 листопада 2020 року.

Нагадаємо, 11 березня 2020 року російські ФСБ і ОМОН провели масові обшуки в будинках кримських татар в Бахчисараї і Бахчисарайському районі. Обшуки проводилися у вчителя історії Сейтумера Сейтумерова, стримера «Кримської солідарності» Сейдамета Мустафаєва, Шукрі Сейтумерова, Рустема Сейтмеметова, Амета Сулейманова й Айдера Сулейманова.

Після обшуків Сейтумер Сейтумеров, Осман Сейтумеров, Амет Сулейманов і Рустем Сейтмеметов були заарештовані і доставлені у відділення ФСБ в Сімферополі за звинуваченням в причетності до забороненої в РФ організації «Хізб ут-Тахрір».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини