Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Суд в Криму продовжує допит свідків по «справі Чийгоза»

15 / 05 / 2017

Сьогодні, 15 травня, в ході 113 судового засідання по «справі Чийгоза» був продовжений допит свідка захисту Авамілевої Еміне. Про це у відеозверненні на Facebook розповів адвокат Микола Полозов.

Свідок Авамілева розповіла суду, що відбувалося в першій половині дня 26 лютого 2014 року.

«Кількість мітингувальників збільшувалася, і члени Меджлісу стали на парапет фонтану, з правого боку від внутрішнього двору. Спочатку перед мітингувальниками виступив муфтій, він прочитав молитву і коротке звернення. Після цього виступив Рефат Чубаров. Свідок показала, що Заур Смирнов та інші члени Меджлісу робили жести руками, вони піднімали руки вгору, долонями вперед, махали ними вгору від себе і перехрещували руки над головою, закликаючи людей до тиші і спокою», – розповіла свідок.

Свідок повідомила, що не бачила у проукраїнських мітингувальників ніяких предметів для застосування насильства. Однак, вона бачила якісь предмети, схожі на палиці або арматури, під одягом у проросійських мітингувальників.

«Також вона заявила, що серед проросійських мітингувальників крім ополченців в камуфляжі були люди військової виправки, в темному одязі, саме у них знаходилися ці предмети», – сказав адвокат.

Свідок Авамілева додала, що серед проросійських мітингувальників деякі були нетверезі.

Допит свідка захисту буде продовжений після обідньої перерви.

Вибір редакції

Ще Новини