Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» в Криму оштрафував на 10 тисяч рублів мати кримського політв'язня за одиночний пікет на підтримку сина

21 / 05 / 2021

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на громадських захисників Айдера Сулейманова та Сабрі Талипова.

За їхніми словами, «судом» були грубо порушені норми процесуального права ведення судового розгляду. Зокрема, після оголошення доказів захисту, «суд» не надав можливості виступити в дебатах матері політв’язня і, не віддаляючись в дорадчу кімнату, виніс постанову про штраф.

Нагадаємо, жіночі одиночні пікети на підтримку фігурантів Красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір» пройшли 31 жовтня 2020  року в Красноногвардійському районі окупованого Криму в селищах Октябрське та Амурське. Зеліха Абхаїрова, Зуре Емірусеїнова та Еміне Абдулганієва вийшли з протестом проти кримінального переслідування їхніх дітей і майбутнього винесення в Ростові-на-Дону вироку. На плакаті Абхаїрова написала «Мій син не терорист».

3 листопада 2020 року, Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону визнав фігурантів Красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір» винними в організації та участі в діяльності забороненої в РФ організації і засудив Рустема Емірусеїнова на 17 років ув’язнення, Арсена Абхаїрова — на 13 років, а Ескендера Абдулганієва — на 12 років.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини