Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Суд в Криму оштрафував активіста на 2 000 рублів за згадку Меджлісу в інтернеті

2 / 06 / 2017

Вчора, 1 червня, відбулося чергове судове засідання у справі активіста кримськотатарського національного руху Рустема Меннанова, якого звинувачують в згадці Меджлісу кримськотатарського народу в пості в соціальній мережі Facebook, без згадки заборони його діяльності на території РФ. Про це повідомив Наріман Джелялов на своїй сторінці в Facebook.

«Як завжди, суд проігнорував аргументи захисту і прийняв рішення про призначення штрафу в розмірі 2 тисячі рублів», – написав Джелялов.

Менаннов заявив, що дане рішення суду він має намір оскаржити.

Нагадаємо, 23 травня російська окупаційна влада викликала на допит в Радянський РВВС активіста кримськотатарського національного руху Рустема Меннанова. Активісту закидають адміністративне правопорушення за зловживання свободою масової інформації.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини