Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Суд» в Криму не допустив адвоката Микола Полозова до захисту по «справі Рефата Чубарова»

17 / 07 / 2020

Як повідомив QirimInfo Микола Полозов, причина його недопуску до захисту Чубарова в тому, що в «справі потенційно може виникнути конфлікт інтересів».

«Суддя мотивував це тим, що оскільки раніше я захищав Ахтема Чийгоза по цій же кримінальній справі, в майбутньому у цього процесу можуть виникнути проблеми якщо раптом виявляться суперечності в позиціях Чийгоза і Чубарова. Але зараз протиріч немає, закон формально не забороняє адвокату захищати більше одного обвинуваченого в одній справі, якщо в справі немає протиріч. Тобто спиралися не на норми закону, а на припущення, що потенційно протиріччя можуть потім виникнути», — прокоментував рішення суду Микола Полозов.

Адвокат назвав це рішення незаконним і сказав, що буде його оскаржувати в Третьому апеляційному суді в Сочі.

«Що стосується самого процесу по справі Рефата Чубарова, там залишається адвокат, призначений державою. Перше слухання у справі призначено на 23 липня. Але позиція самого Рефата Чубарова полягає в тому, щоб його захищав адвокат за угодою, тобто я. І недопуск такого адвоката з надуманих підстав є грубим порушенням конституційних прав на захист», — додав Микола Полозов.

Нагадаємо, в березні 2020 року окупаційна влада Криму порушила кримінальну справу проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова за організацію «масових заворушень» 26 лютого 2014 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини