Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд у справі журналіста Семени відхилив всі клопотання сторони захисту

31 / 08 / 2017

Сьогодні, 31 серпня, на засіданні Залізничного районного суду Сімферополя у справі Миколи Семени суд знову відхилив всі клопотання сторони захисту. Про це повідомляє Крим.Реалії.

Видання повідомляє, що адвокат Семени Олександр Попков клопотав про виключення неприпустимих доказів – перекладів з української та англійської, які завірені не перекладачем, а главою фірми перекладів Вахтангом Карамоляном, що суперечить вимогам російського УПК, оскільки його не попередили про відповідальність за спотворення перекладу.

«Також адвокат Попков зазначив, що в перекладах відсутні цілі фрагменти тексту. Обвинувач проти задоволення клопотання заперечувала, оскільки в суді були допитані обидва перекладача, які підтвердили вірність зробленого перекладу. Суддя Наталя Шкільна в задоволенні клопотання знову відмовила», – повідомляє Крим.Реалії.

Попков зажадав виключити з доказів лінгвістичний висновок експерта ФСБ Росії Ольги Іванової, так як «питання сформульовані некоректно, виходять за рамки лінгвістичної експертизи, підмінений об’єкт дослідження, у висновку експертизи відсутня наукова основа».

Суддя Наталя Школьная не побачила явних порушень у висновку експерта і відмовила у виключенні цього документа зі складу наявних у справі доказів.

Наступне судове засідання призначене на 18 вересня 2018 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини