Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд у «справі Семени» допитав двох свідків звинувачення

10 / 05 / 2017

Підконтрольний Росії Залізничний районний суд Сімферополя допитав залишившихся свідків, заявлених прокурором, і приступив до вивчення матеріалів справи. Про це повідомляє Крим.Реаліі.

Видання повідомляє, що першою свідчення давала свідок Марія Костюк, фахівець фонду медичного страхування.

«Мене залучили [співробітники ФСБ] в якості понятого для фіксації оперативно-розшукових заходів. Більше я нічого не пам’ятаю, це було давно», – пояснила Костюк.

Свідок Костюк повідомила, що подробицями справи Семени вона не цікавилася, але це не завадило їй поставити підпис під протоколом огляду сторінки Крим.Реаліі. Вона також сказала, що не пам’ятає, чи говорила вона термінами, які були зафіксовані в протоколі.

Другим свідком був допитаний Сергій Мєшковий.

«Я був викликаний на допит в ФСБ, де мене попросили охарактеризувати Семену і його творчість. Мені подзвонили з ФСБ, запитали, чи знаю я Семену. Я відповів, що так. «Можете прийти?» Прийшов. Мені сказали: «З’явився ряд публікацій на Крим.Реаліі, чи вважаєте ви причетним до них Семену?» Я тоді читав Крим.Реаліі, багато співпрацював з Семеною, міг припустити, що тексти належать йому», – розповів свідок Мєшковий.

Після завершення допиту обвинувачення початало зачитувати матеріали справи.

Нагадаємо, 3 травня суд переніс засідання у кримінальній справі стосовно кримського журналіста Миколи Семени через неявку свідків. Прокурор висловився за їх примусовий привід.

Миколу Семену звинувачують в публічних закликах до порушення територіальної цілісності Росії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини