Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Суд у справі Редвана Сулейманова почнеться в середині березня

16 / 02 / 2017

Сьогодні, 16 лютого, Київський районний суд продовжив арешт фігуранту «справи диверсантів» Редвану Сулейманову до 20 березня. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

За словами адвоката, в середині березня у справі Сулейманова закінчується слідство, після чого йому буде пред’явлено заключне звинувачення і почнеться суд по суті.

«Сьогодні, коли продовжували арешт, я говорив, що ця справа не підсудна – у нього [Cулейманова] середньої тяжкості злочин. Відповідно до КПК РФ якщо утримання під вартою перевищує крайній термін [шість місяців] справу має розглядати Верховний суд», – розповів Курбедінов.

Нагадаємо, 28 січня Верховний суд Криму продовжив Сулейманову арешт до 28 лютого. Сулейманов був затриманий в аеропорту Сімферополя 30 липня 2016 року. Його звинувачують у співучасті в неправдивому повідомленні про теракт за частиною 2 статті 207 КК РФ, яка передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини