Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд у «справі Чийгоза» задовольнив клопотання про виклик Ковітіді і Цекова

13 / 06 / 2017

Сьогодні, 13 червня, перша частина 127-го судового засідання щодо Ахтема Чийгоза була присвячена процесуальним діям. Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

«З самого початку засідання захист заявила відвід суду, оскільки в минулому судовому засіданні суд відмовився викликати свідків Ковітіді і Цекова, які були депутатами Верховної ради АРК і могли пояснити обставини в частині того, що відбувалося всередині будівлі, з якої причини не була проведена сесія, чому не був скликаний кворум депутатів. Також вони перебували у внутрішньому дворі. І могли дати свідчення щодо обставин подій, які відбувалися 26 лютого і дій Ахтема Чийгоза», – розповів Полозов.

Захист вбачає в цьому зацікавленість суду і небажання розбиратися і оцінювати ті обставини, які мали місце бути.

«Суд відмовився заявляти відвід, однак заявив, що на адресу суду надійшли телефонограми від Ковітіді і Цекова, які ще раз підтверджують наміри приїхати і дати свідчення. У зв’язку з цим захистом було ще раз заявлено клопотання про виклик зазначених осіб і суд їх задовольнив. Дата поки не призначена, але по всій видимості допит їх буде здійснюватися на наступному тижні», – розповів Полозов.

Захист заявив повторне клопотання про виклик Константинова, так як саме він приймав рішення про відкладення відкритті сесії 26 лютого, він вів реєстрацію депутатів, але суд відмовив задовольняти дане клопотання.

Ахтем Чийгоз заявив відвід прокурору, так як на думку захисту прокурор «навмисно підтримує абсурдні звинувачення, навмисно перешкоджає у виклику необхідних свідків».

«Все це обумовлено особистою зацікавленістю прокурора, яка за час процесу не тільки піднялася вгору по кар’єрних сходах, і тепер займає посаду радника юстиції, раніше вона була молодшим радником юстиції, а й за інформацією, що є у сторони захисту, після закінчення судового процесу вона буде призначена заступником прокурора Сакського району», – заявив адвокат.

Після перерви захист перейде до допиту свідків.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини