Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд у «справі Чийгоза» продовжує відмовляти в залученні доказів захисту

24 / 07 / 2017

Сьогодні, 24 липня, в ході першої частини 146 судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза були заявлені клопотання про долучення доказів захисту. Про це у відеозверненні на Facebook розповів адвокат Микола Полозов.

«Захистом було заявлено клопотання про долучення доповіді міжнародної групи експертів про події 26 лютого, також отриманої за запитом, ц. доповідь суд відмовився долучити, пославшись на те, що в ньому міститися висновки і оцінки, а висновки і оцінки здійснює безпосередньо суд у дорадчій кімнаті» , – повідомив Микола Полозов.

Адвокат додав, що захистом було заявлено клопотання про долучення протоколу допиту Рефата Чубарова. Однак суд відмовився долучити протокол допиту голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Захист Ахтема Чийгоза заявив клопотання про витребування у кримській прокуратурі повідомлення на в’їзд на територію РФ Рефату Чубарову, суд відмовився задовольняти і це клопотання.

Ахтем Чийгоз заявив відвід складу суду за мотивами неодноразових невмотивованих відмов у задоволенні клопотань пов’язаних з отриманням показань ключового свідка у цій справі – Рефата Чубарова, а також особистої зацікавленості суду в результаті справи. Під час обговорення клопотання прокурор заявив про те, що твердження захисту є голослівними, а Ахтему Чийгозу варто змінити адвокатів.

Після обіду судове засідання буде продовжено.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини