Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд у «справі Чийгоза» ігнорує постраждалих учасників проукраїнського мітингу 26 лютого

30 / 05 / 2017

Сьогодні, 30 травня, в ході 121 судового засідання по «справі Чийгоза» був допитаний свідок захисту Османов Ролан. Про це у відеозверненні розповів адвокат Микола Полозов.

Свідок Османов прибув до будівлі Верховної Ради АРК о 10 ранку. Він зазначив, що серед проросійських мітингувальників були люди з дерев’яними палицями в руках.

Османов показав, що близько 12 дня до проросійських мітингувальників приєдналася колона людей з Севастополя, після чого прихильники проросійського мітингу стали вести себе агресивно.

Свідок розповів, що в ході тисняви ??зірвав собі спину, підкресливши, що він зазнав фізичного болю з вини проросійських мітингувальників.

«З усього було видно, що судді не мають намір розглядати обставини, при яких фізичний біль відчували учасники проукраїнського мітингу, а тільки ті обставини, при яких фізичний біль відчували проросійські учасники заходу», – розповів адвокат.

Свідок бачив Ахтема Чийгоза кілька разів, але він не бачив, щоб Чийгоз закликав до протиправних дій, він намагався заспокоїти людей.

Свідок Османов показав, що мітинг тривав до 16 години.

Судове засідання продовжиться після обідньої перерви.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини