Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд у «справі Чийгоза» допитав друга Ервіна Ібрагімова

1 / 06 / 2017

Сьогодні, 1 червня, суд продовжив допит свідків у «справі Чийгоза». Про це розповів адвокат Микола Полозов у відеозверненні на Facebook.

Перший свідок розповів, що дізнався про майбутній мітингу з сюжету телеканалу АТР. Він прибув до Сімферополя вранці 26 лютого.

Біля будівлі Верховної Ради АРК свідок побачив два мітинги.

«Спочатку мітингувальники вели себе досить шумно, але не агресивно, проте згодом до проросійських мітингувальників приєдналася велика група людей. За криків проросійських мітингувальників свідок зрозумів, що ці люди з Севастополя», – розповів адвокат.

Свідок бачив, як мітингувальники кидали один в одного пластикові пляшки.

«Свідок бачив Ахтема Чийгоза, який підійшов до нього на початку заходу, привітався, однак свідок не бачив, щоб Ахтем Чийгоз закликав до будь-яких насильницьких дій, здійснював будь-які протиправні дії», – повідомив Микола Полозов.

Другим свідком захисту був допитаний Енвер Умеров, який був членом Бахчисарайського регіонального меджлісу.

Свідок Умеров показав, що 25 лютого Ахтем Чийгоз з ним не зв’язувався, він дізнався про проведення заходу з ефіру телеканалу АТР.

«Вранці 26 числа, він зі своїм другом Ервіном Ібрагімовим, який в даний час викрадений і до цих пір не знайдений. І російська влада не вживають ніяких зусиль, щоб його знайти, виїхав до Сімферополя», – заявив адвокат.

Свідок Умеров розповів про те, що шеренгу мітингувальників розділяли дві шеренги співробітників міліції.

Свідок бачив на місці Ахтема Чийгоза. Допит буде продовжено після обіду.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини