Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

«Суд» у Криму продовжив запобіжний захід дев'ятьом фігурантам другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір»

10 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність». 

Суд залишив під вартою Яшара Муедінова, Сервета Газиева, Джеміля Гафарова, Османа Аріфмеметова, Руслана Сулейманова, Шабана Умерова, Рустема Сейтхалілова, Владлена Абдулкадирова і Раїма Айвазова.

«Я звернув увагу суду на те, що явно присутня тяганина: протягом багатьох місяців продовжують тримання під вартою, а фактично ніякі слідчі дії не проводяться. “Треба ознайомитися з експертизами, треба пред’явити обвинувачення” і так далі, але жодних слідчих дій ні з Османом, ні (наскільки мені відомо) з іншими обвинуваченими не проводяться», — сказав адвокат Олексій Ладін.

За словами адвоката Сіяра Паніча суд, який проходив в закритому режимі, відмовив адвокатам проводити його відкрито.

«Також я просив хоча б оприлюднення підсумкового рішення провести у відкритому режимі і допустити ЗМІ. Це також було відхилено», — додав Сіяр Паніч.

Обвинувачені заявили суду, що вони громадяни України, які вимушено отримали громадянство РФ. Про це сказав адвокат Рустем Кямілов.

27 березня 2019 року російські силовики провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, в тому числі активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність». Всього було затримано 24 активісти за обвинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважають екстремістською.

Детальніше про обшуки 27 березня 2019 року читайте в нашому матеріалі

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини