Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд у Криму арештував адвоката Курбедінова на 10 діб

26 / 01 / 2017

Залізничний районний суд Сімферополя визнав адвоката Еміля Курбедінова винним в адміністративному порушенні за статтею 20.3 КоАП РФ і заарештував його на 10 діб. Про це повідомляє активіст Осман Аріф.

Курбедінову, якого сьогодні вранці, 26 січня затримали в Бахчисараї, закидають розміщення в соціальній мережі Вконтакте постів з символікою організацій ІГІЛ, Хізб ут-Тахрір і Фронт ан-Нусра за 2012-2013 роки. На суді було надано висновок фахівця, згідно з яким символіка на сторінці Курбедінова відноситься до Хізб ут-Тахрір.
Еміль Курбедінов частково визнав свою провину.

«Провину визнаю частково. Я дійсно допускаю, що мною була розміщена ця запис у соціальній мережі. Тоді, в далекому 2013 році, в Сімферополі проходило багато мітингів «Хізб ут-Тахрір», і я міг розмістити відео і фотоматеріали. Але ні про яку пропаганді мова не йде. Тоді «Хізб ут-Тахрір» не була заборонена в Криму, діяла легально. Я розмістив [запис] і забув про це. Якби співробітники ЦПЕ повідомили мені, що цей запис, який порушує закон, я б відразу видалив його. Якогось злого наміру не було. Я просто забув про ці записи», – заявив в суді адвокат.

Текстову трасляцію затримання і суду над Курбедіновім читайте за посиланням.

Також сьогодні Бахчисарайський суд визнав винним в адміністративні правопорушення громадського активіста Сейрана Салієва і заарештував на 12 діб. Вранці 26 січня в будинку Салієва силовики провели обшук.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини