Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Суд скасував постанову, яка обмежувала провезення речей з Криму на материкову Україну

16 / 06 / 2017

Адміністративний апеляційний суд Києва 14 червня визнав незаконним і нечинним пункт перший Постанови Кабінету міністрів України №1035, який обмежував провезення речей через адміністративний кордон з окупованих Кримом. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

«Правозахисники Української Гельсінської спілки з прав людини домоглися визнання незаконним першого пункту постанови Кабінету Міністрів України №1035, яке забороняє вивезення особистих речей з анексованого Криму», – йдеться в повідомленні.

У коментарі Крим.Реаліі юрист Гельсінської спілки з прав людини Максим Тимочко заявив, що саме перший пункт забороняв кримчанам перевозити особисті речі, крім переліку, встановленого статтею 370 Митного кодексу.

17 січня 2016 року у Україні набула чинності постанова Кабінету міністрів про обмеження переміщення через адмінграніцу з Кримом окремих товарів і послуг на тимчасово окуповані території.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини