Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд повернув Умерову апеляційну скаргу на постанову про допит його адвоката

7 / 02 / 2017

Верховний суд Криму повернув апеляційну скаргу заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова на постанову про дозвіл допиту адвоката Миколи Полозова у його справі.

«Верховний суд Криму повернув мою апеляційну скаргу на постанову Київського районного суду Сімферополя від 13 грудня 2016 року, якою дозволено проведення слідчих дій щодо адвоката Полозова у моїй кримінальній справі. Не стали навіть розглядати», – написав на своїй сторінці у Facebook Умеров.

Нагадаємо, проти Полозова в Криму відновили кримінальну справу. Таким чином його намагаються відсторонити від захисту в «справі Ільмі Умерова».

Нагадаємо, раніше Умерову вручили оновлений обвинувальний висновок.

Як відомо, Ільмі Умерова 16 грудня 2016 року викликали на допит в ФСБ, де йому повідомили про проведення дослідчої перевірки за відеозаписом. Пізніше Умеров опублікував відео, через яке його викликали на допит в ФСБ Криму.

Нагадаємо, 12 травня екс-прокурор Криму Наталія Поклонська повідомила, що слідчі ФСБ порушили проти Ільмі Умерова кримінальну справу за статтею 280.1 КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини