Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд по «справі Чийгоза» продовжує допит свідків

11 / 05 / 2017

Вчора, 10 травня, суд по «справі Чийгоза» у другій половині дня продовжив допит свідків захисту. Про це на своїй сторінці в Facebook написав адвокат Микола Полозов.

Після обідньої перерви суд допитав Куртієва Енвера Аметовича. Свідок Куртієв показав, що в 2014 році він був членом Меджлісу. Про майбутній мітинг 26 лютого йому повідомили по телефону.

Свідок Куртієв прибув під будівлю Верховної Ради АРК в 10 ранку 26 лютого.

«Свідок бачив, як через центральний вхід безперешкодно входили і виходили депутати Верховної Ради АРК і співробітники апарату. Число учасників «проукраїнського» мітингу істотно перевищувала співробітників міліції та учасників «проросійського» мітингу. Однак, незважаючи на те, що не було ніяких об’єктивних перешкод для того, щоб проникнути в будівлю і заблокувати роботу депутатів, ніхто з «проукраїнських» мітингувальників не намагався здійснити подібні дії, оскільки у них не було таких намірів – все ще досягалися виключно мирним і законним шляхом», – написав адвокат.

Свідок розповів, що знаходився недалеко від Ахтема Чийгоза, який намагався заспокоїти мітингувальників, умовляв їх не піддаватися на провокації.

«Ніяких протиправних дій Ахтем Чийгоз не робив. Свідок не бачив, щоб Ахтем Чийгоз жестикулював або подавав якісь знаки. Свідок пояснив, що ніякої системи таємних знаків в Меджлісі не було. Також свідок показав, що не чув, щоб Ахтем Чийгоз або будь-хто інший закликав мітингувальників до насильницьких дій, давав команди “Бей”, “Тисни”», – повідомив Полозов.

Нагадаємо, в першій частині 111 судового засідання був допитаний Фука Музафар Мамедович.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини