Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд по «справі Чийгоза» продовжує допит свідків захисту

31 / 05 / 2017

Сьогодні в ході 122 судового засідання по «справі Чийгоза» суд допитав двох свідків захисту. Про це у відеозверненні заявив адвокат Микола Полозов.

Свідок Алімов Абкерім показав, що 25 лютого він дізнався з ефіру телеканалу АТР про майбутній мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Вранці 26 лютого він прибув до будівлі Верховної Ради АРК.

Свідок показав, що проросійські мітингувальники почали вести себе більш агресивно після того, як до них приєдналася група з Севастополя.

«Свідок бачив Ахтема Чийгоза, той піднімав руки вгору долонями вперед, свідок однозначно інтерпретував ці жести як заклики заспокоїтися», – розповів Полозов.

Свідок Алімов розповів, що мітинг завершився після того, як виступив Рефат Чубаров і повідомив про те, що сесія не відбудеться.

Адвокат додав, що ніяких конфліктів між мітингувальниками після завершення мітингу свідок не бачив.

Свідок Абдулла Сулейманов показав, що 25 лютого він знаходився в Сімферополі. 26 лютого він прибув до будівлі Верховної Ради АРК.

«На початку мітингу до нього [свідка] підійшов Ахтем Чийгоз і попросив уважно відстежувати провокації, в разі якщо з’являться якісь провокатори, свідок повинен був звернутися до співробітників міліції, щоб припинити ці дії», – повідомив адвокат.

Після обіду допит свідка буде продовжений.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини