Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд по «справі Чийгоза» допитує Константинова

18 / 07 / 2017

Сьогодні, 18 липня, в ході 144 судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза був допитаний свідок Константинов Володимир Андрійович, який на момент подій 26 лютого займав посаду голови Верховної Ради АРК, а в даний час є головою «парламенту» окупованого півострова. Про це у відеозверненні на Facebook розповів адвокат Микола Полозов.

За свідченнями Константинова, 25 лютого ним було прийнято рішення проведення позачергової сесії Верховної Ради АРК з постановкою двох питань: оцінка поточною політичною ситуацією, звіт про діяльність уряду.

Увечері 25 лютого Константинов спілкувався з Чубаровим, Чийгоз і Смирновим, Чубаров вимагав перенесення сесії, не призначати її на наступний день.

Вранці 26 лютого Константинов з’явився в ранній час на робоче місце, до початку масових заходів.

«За його [Константинова] словами, Меджліс проводив несанкціонований мітинг, на який не було отримано дозволів, хоча в той період, за українським законом, діяв тільки повідомний порядок проведення масових заходів. Що стосується партії «Русское единство», то Константинов не зміг відповісти, чи проводився цей мітинг відповідно до закону, або партія не подавала повідомлення», – розповів Полозов.

Ахтема Чийгоза в день мітингу Константинов не бачив. За словами Константинова, мітингувальники перешкоджали проходу депутатів в будівлю Верховної Ради АРК, надалі він дав свідчення про те, що частина депутатів перебували в будівлі, і їх блокували у власних кабінетах.

Адвокат охарактеризував допит свідка Константинова, як «виступ на політичній трибуні».

Допит Константинова буде продовжений після обідньої перерви.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини