Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд по «справі Чийгоза» допитав чергових свідків захисту

27 / 04 / 2017

Вчора, 26 квітня, в ході чергового судового засідання по «справі Чийгоза» суд допитав двох свідків захисту. Про це повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці в Facebook.

Першим був допитаний Хамзін Алі Умарович. Свідок Хамзін показав, що був членом Меджлісу і брав участь в засіданні президії Меджлісу 26 лютого 2014 року.

«На засіданні президії обговорювалася поточна ситуація. Були присутні Заур Смирнов, Ремзі Ільясов, Енвер Арпатли. Ахтем Чийгоз на засідання запізнився. Рішення про проведення будь-яких заходів на засіданні президії не приймалося. Також не обговорювалися будь-які способи протидії діям депутатів. На засіданні Рефат Чубаров не давав будь-яких доручень будь-кому, в тому числі Ахтему Чийгозу», – заявив свідок.

Хамзін був присутній на мітингу 26 лютого за Верховною Радою АРК. Свідок зазначив, що міліція безперешкодно пропускала проросійських мітингувальників у внутрішній двір. З цього він зробив висновок, що у міліції була домовленість з представниками мітингу сепаратистів.

«Через деякий час почалося штовхання. Воно почалося стихійно в різних місцях зіткнення через те, що кількість людей у ??внутрішньому дворі збільшувалася. Для запобігання тисняви ??Шевкет Меметов закликав мітингувальників створити коридор безпеки. Серед тих, хто брав участь в побудові коридору свідок бачив Ахтема Чийгоза», – розповів Хамзін.

Другим свідком був допитаний Асанов Сервер Ізетовіч. Свідок Асанов показав, що дізнався про майбутній мітингу з сюжету на телеканалі АТР.

Вранці 26 лютого свідок приїхав до Сімферополя під будівлю Верховної Ради АРК.

«На початку заходу не було агресії. Люди кричали різні гасла. Періодично на ганок виходив Рефат Чубаров і повідомив, що відкриття сесії відкладається – депутати не могли зібрати кворум. Незважаючи на істотне чисельну перевагу проукраїнських мітингувальників у порівнянні з співробітниками міліції, ніхто з мітингувальників не намагався проникнути в будівлю Верховної Ради АРК, щоб перешкоджати проведенню сесії», – розповів Асанов.

Допит свідка Асанова буде продовжений 27 квітня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини