Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

«Суд» оштрафував двох учасників «автопробігу» в Судаку

27 / 10 / 2016

Судакський міський «суд» у четвер, 27 жовтня, повторно розглянув справу стосовно чотирьох кримських татар, обвинувачених в участі в автопробігу 18 травня. «Суд» призначив штраф Аблякіму Аблякімову та Енверу Чавушу в розмірі 20 тисяч рублів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила політолог Ленора Дюльберова.

Нагадаємо, в липні Судакське відділення «поліції» подало апеляцію на рішення «суду» закрити справу стосовно чотирьох кримських татар, які 18 травня проїхали по Судаку на машинах з кримськотатарськими прапорами. Їх намагалися звинуватити в участі в несанкціонованому зібранні.

7 червня Судакський міський «суд» виправдав Аблякіма Аблякімова, Сейтмамута Сейтумерова, Енвера Чавуша і Аліма Муслядінова, яких намагалися звинуватити в «порушенні встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини