Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд обмежує адвокатів та підзахисних у спробах витягнути зі свідка конкретну інформацію по звинуваченню: 12 засідання щодо Бахчисарайської групи «справи Хізб ут-Тахрір»

22 / 01 / 2020

«Це вже 12-е судове засідання, коли ми продовжуємо опитування свідка сторони звинувачення, оперуповноваженого ФСБ Миколи Артикбаєва, який подавав рапорт та на їх підставі  порушувалася кримінальна справа», – повідомив QirimInfo адвокат Еміль Курбедінов.

За його словами, настільки затягнутий допит – це абсолютна відсутність конкретики у відповідях свідка звинувачення Артикбаєва:

«Підзахисні та адвокати намагаються витягнути конкретну інформацію по звинуваченню. Суддя знімає величезну кількість конкретних питань, що задає захист та наші підзахисні», – каже Курбедінов.

Адвокат зазначає, що це стає причиною того, що суд робить обмеження для захисту, намагається прискорити цей процес:

«Головуючий суддя знімає величезну кількість конкретних питань, які задає захист і наші підзахисні. Я збився з рахунку тих питань, які були зняті, питань, які, на мій погляд мають відношення до справи».

Курбедінов додав, що на дії судді стороною захисту та підзахисними були заявлені заперечення.

«Допит свідка звинувачення, оперуповноваженого ФСБ Артикбаєва не закінчено. Наступне засідання заплановано на 27 січня на 10:00, ми продовжимо допит свідка і, сподіваюся, перейдемо до завершального етапу  та розпочнемо допит  інших свідків сторони звинувачення», – резюмував адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини