Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд хотів розглянути апеляцію фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва без адвоката

16 / 12 / 2016

Верховний суд Криму спробував розглянути апеляцію фігуранта ялтинського «справи Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва за відсутності адвоката. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила його дочка Гульсум Алієва.

Вчора 15 грудня Алієва з психлікарні в Сімферополі, де він проходив примусову психіатричну експертизу, доставили не в СІЗО, а до Верховного суду Криму для розгляду його апеляції на рішення продовження арешту як запобіжного заходу.

Алієв і його адвокат не були заздалегідь повідомлені про це. За словами дочки обвинуваченого, Алієв відмовився брати участь в процесі без захисту. Після цього його доставили в СІЗО.

Сьогодні, 16 грудня, суд розглянув апеляцію Алієва і постановив залишити рішення суду першої інстанції без змін – арешт продовжений до 8 лютого 2017 року.

Нагадаємо, Київський районний суд Сімферополя продовжив арешт фігурантам  ялтинської  «справи Хізб ут-Тахрір» Абдулаєву Теймуру – на 3 місяці, до 11 березня 2017 року, Саледінову Айдеру – на 3 місяці, до 11 березня 2017 року, Рустему Ісмайлову – на 3 місяці, до 11 березня 2017 року; Узеїру Абдулаєву – до 11 березня, Емілю Джемаденову також до 11 березня; Арсену Джеппарову та Мусліму Алієву до 8 лютого.

Вчора стало відомо, що Муслім Алієв та Арсен Джеппаров переведені назад в СІЗО після проходження примусової психіатричної експертизи. Муслім Алієв перебував у психіатричній лікарні з 17 листопада, Арсен Джеппаров – з 24 листопада.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини