Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд дозволив захисту Еміра-Усеїна Куку фотографувати висновки експертів

3 / 05 / 2017

Вчора, 2 травня, підконтрольний Росії Верховний суд Криму частково задовольнив апеляцію захисту фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Еміра-Усеїна Куку. Суд дозволив фотографувати висновки експертів. Про це повідомив адвокат Олексій Ладін на своїй сторінці в Facebook.

«2 травня 2017 року Верховний суд Криму частково задовольнив апеляційну скаргу захисту в інтересах Еміра-Усеїна Куку. Змінено постанову судді Київського районного суду м.Сімферополя Білоусова. Відмова слідства в можливості фотографувати висновки експертів визнана незаконною», – повідомив Ладін.

Емір-Усеїн Куку є фігурантом ялтинського «справи Хізб ут-Тахрір». На початку цього року слідство висунуло йому оновлене обвинувачення за статтею 278 КК РФ «Насильницьке захоплення влади».

Раніше слідство відмовило захисту в дозволених законом способах ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, а саме фотографуванні висновків експертиз та ознайомленні з предметом експертизи. У зв’язку з цим адвокат подав до суду скаргу. Також слідчий не показав документи, які підтверджують кваліфікацію та стаж експерта.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини