Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Суд допитав експерта ФСБ, що аналізувала промову Умерова

21 / 06 / 2017

Сьогодні, 21 червня, підконтрольний Росії Сімферопольський районний суд, в рамках судового процесу щодо Ільмі Умерова, допитав експерта управління ФСБ Росії Ольгу Іванову, яка робила висновок фахівця і лінгвістичну експертизу в рамках слідчих дій. Про це повідомляють Крим.Реаліі.

Видання повідомляє, що в ході допиту було встановлено, що вона знаходиться в службовій залежності від керівництва органу слідства, що суперечить КПК Росії.

Також з’ясувалося, що Іванова не володіє кримськотатарською мовою, будучи за освітою перекладачкою з англійської і китайської.

Дочка Ільмі Умерова Айше повідомила на своїй сторінці в Facebook, що Іванова не досліджувала стенограму промови Умерова, а лише її переклад.

«Вона [Ольга Іванова] його навіть не дивилася, і не змогла відповісти на питання, чи є представлений текст насправді стенограмою мови Умерова. Це є прямим порушенням норм права, в яких чітко зазначено, що експерт зобов’язаний провести всебічне дослідження всіх представлених матеріалів, а не вибірково. Це порушує норми про повноту дослідження», – написала Айше Умерова.

Нагадаємо, відомий російський правозахисник Олександр Подрабінек вступив в «справу Умерова» в якості захисника за договором.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини