Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Створення кримськотатарського батальйону у складі Нацгвардії не закріплено законодавчо

19 / 01 / 2016

У Національній гвардії, яка входить в систему МВС, відзначають, що заяви про створення в їх структурі кримськотатарського батальйону залишаються поки на рівні заяв, які не закріплені законодавчо. Так речник відомства Світлана Павловська прокоментувала QirimInfo заяви координатора акції по блокаді Криму Ленура Іслямова про створення такого батальйону.

«Питання про створення нового батальйону не може вирішувати ні командування, ні представники командування Національної гвардії. Рішення про це повинно прийматися на рівні керівництва держави: на рівні Верховної Ради, на рівні Верховного головнокомандувача. Ними вносяться подібні зміни», – розповіла вона.

Створити новий батальон не просто, адже чисельність Нацгвардії, кількість її підрозділів чітко визначені Законом України «Про Національну гвардію».

«Наприклад, коли була створена Національна гвардія, в неї хоча і були введені добровольчі батальйони, але вони все одно числилися регулярними військовими частинами. Поки ніяких рухів у напрямку створення нового батальйону не було», – додала Світлана Павловська.

Нагадаємо, раніше Ленур Іслямов розповів про формування кримського батальйону для здійснення блокади півострова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини