«Стоптерор» взявся за впізнання силовиків, які беруть участь в репресіях кримчан

19 / 02 / 2016

Проект «Стоптеррор» оприлюднив інформацію про міліціонерів, які брали участь у затриманні кримських татар 11 лютого.

Як повідомляється на сайті проекту, за допомогою громадськості вдалося розшукати двох осіб, які причетні до обшуків і затримань кримських татар в Криму.

На одному з відео впізнано людину в формі поліції РФ, яким виявився екс-співробітник МВС України Олексій Васюков.

 

«На скріншоті з відео в формі справа був пізнаний Олексій Васюков. Дата народження: 11.08.1984. Мешканець населеного пункту Долинне Бахчисарайського району. Зареєстрований в селі Новеньке Бахчисарайського району, але там проживають батьки Олексія. Є сестра Юлія Васюкова», — йдеться в повідомленні, відзначаючи, що він займав посаду старшого дільничного інспектора Бахчисарайського районного відділу міліції з 2008 в МВС України.

Другим впізнаним учасником репресій виявився 32-х річний Руслан Фурсенко.

 

«На скріншоті з відео був пізнаний дільничний інспектор Бахчисарайського РВ міліції Руслан Фурсенко. Дата народження 24.04.1983. Зареєстрований в селі Самохвалово Бахчисарайського району. Закінчив школу села Поштове. Зрадив присягу і перейшов на бік окупанта», — повідомляє «Стоптерор».

Нагадаємо, що 11 лютого пройшли обшуки в будинках кримських татар. Пізніше призначена російською владою «прокурор» Криму Наталія Поклонська повідомила про затримання 4 осіб в рамках кримінальної справи за фактом діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», яка в Росії визнана терористичною.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини