Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Стартує розмовний клуб англійської мови

25 / 03 / 2016

Розмовний клуб англійської мови — це простір, де вам не задають домашніх завдань та не лякають оцінками. Головне, щоб ви навчились вільно говорити англійською на будь-які теми та почували себе комфортно.

У київському офісі КримSOS розмовні клуби традиційно проводять волонтери зі Штатів — Майк, Мелані та Ноевль. До анексії Криму родина упродовж 4 років волонтерила в Сімферополі, де організовувала не лише традиційні розмовні, але й кулінарні курси та кіноклуби. Після анексії Криму вони переїжджають до Києва, аби продовжити волонтерську справу.

«Найцінніше для нас у волонтерстві це дати можливість людям пишатись собою, пишатись тим, що вони вивчають мову і що досягають успіхів у цьому»,

—  відповідає Мелані на питання про те, чому вони з чоловіком займаються волонтерством.

Улітку родина взяла для себе так звані канікули, проте зараз з нетерпінням чекають поновлення зустрічей розмовного клубу в КримSOS.

Заняття проводитимуться у трьох групах:

  • для початківців (Elementary) з Мелані по середам о 19:00 упродовж години;
  • для середнього рівня (Intermediate) з Ноель по четвергам о 18:00 упродовж години;
  • для високого рівня (Advanced) з Майком по четвергам о 19:00 упродовж години.

Як потрапити на зустріч? 

1. Зареєструватись за посиланням, аби ми могли забронювати за вами місце. Кількість учасників обмежена розмірами навчальної кімнати. На зустріч потраплять лише зареєстровані учасники!

2. Дочекатись листа-підтвердження. Після реєстрації Ви обов’язково найближчими днями отримаєте лист підтвердження з додатковою інформацією. 

3. Прийти у зазначений час. Якщо ви не можете прийти, будь-ласка, пишіть нам про це не менш, ніж за добу на anastasiia.dryzhak@krymsos.com або телефонуйте за телефоном гарячої лінії. На Ваше місце ми зможемо покликати іншу людину. 

УВАГА! Реєстраційна форма відкривається щоп’ятниці після 17:00 й збиратиме заявки для участі в розмовному клубі найближчого тижня. Як тільки необхідна кількість учасників набиратиметься, ми закриватимемо форму до наступної п’ятниці. Зауважте, що Вам необхідно реєструватись на КОЖНУ наступну зустріч, яку Ви вирішите відвідати. 

Участь у розмовному клубі —  безкоштовна.

Фото з архіву КримSOS 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини