Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Стартував бізнес-табір для підприємців-початківців зі сходу та Криму. Текстова трансляція

8 / 04 / 2016

Сьогодні, під Києвом, в селі Підгірці розпочався триденний бізнес-табір для переселенців із Криму та східних областей України. Серед 36 учасників заходу – представники з Івано-Франківської, Донецької, Чернівецької, Харківської, Львівської, Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Волинської та Київської областей.

Відбір учасників відбувався на основі мотиваційних листів та бізнес-ідей. При цьому, у програмі могли взяти участь тільки ті учасники, які ще не отримували підтримку на бізнес-ідеї та не навчались на подібних тренінгах.

Бізнес-табір спрямований на те, щоб допомогти людям із великим бажанням розпочати бізнес та мінімальним досвідом підприємницької діяльності започаткувати або перезапустити власну справу. По закінченню бізнес-табору учасники матимуть час на підготовку бізнес-планів для власних проектів. Розробку проектів вони проводитимуть під 3-х місячним наглядом і допомогою спеціалістів у галузі підприємництва. У червні 5 кращих проектів отримають фінансову підтримку на старт бізнесу у розмірі 50 000 гривень у вигляді обладнання та матеріалів.

Бізнес-табір є початковим елементом комплексної програми «Підтримка самозайнятості переселенців». Навчання проводиться власниками бізнесу та експертами-практиками.

Подібний захід уже проводився в 2015 році. Тоді 30 переселенців ознайомилися з основами відкриття власної справи, отримали чотири місяці менторської підтримки та взяли участь у грантовому конкурсі (5 переможців отримали гранти на старт бізнесу).

Слідкуйте за ТЕКСТОВОЮ ТРАНСЛЯЦІЄЮ за посиланням.

 

Бізнес-табір «Як розпочати бізнес від ідеї до реалізації» виконується ГО «КримSOS» в рамках Української Ініціативи з підвищення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини