Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Стартувала реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

5 / 01 / 2021

Про це повідомляє Представництво Президента України в АР Крим.

Для абітурієнтів з окупованого Криму зареєструватися можна буде на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Зареєструватися для участі в пробному ЗНО можна тут.

Вартість пробного ЗНО для учасників з АР Крим та Севастополя — 225 гривень.

Через епідеміологічну загрозу, цього року кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів відбудеться 10 квітня 2021. Крім того, кожний зареєстрований учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

Особи, які мешкають на тимчасово окупованих територіях зможуть зареєструватися для участі в основній сесії для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з 1 лютого до 5 березня 2021 року.

Представництво Президента України в АР Крим нагадує, що абітурієнти з тимчасово окупованих територій можуть скористатися спрощеною процедурою вступу до вищих навчальних закладів на території України і приступити до навчання без здачі ЗНО.

«Кримська молодь може отримати диплом, який визнається в Україні та світі та в подальшому мати можливість продовжити навчання за кордоном та проходити практику та стажування у провідних європейських та американських вишах», — йдеться в повідомленні Представництва.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини