Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Стали відомі остаточні результати виборів у Криму

20 / 09 / 2016

Сьогодні стали відомі результати і підсумки голосування на виборах депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання. Їх озвучив на прес-конференції голова Виборчої комісії в Криму Михайло Малишев, повідомляє прес-служба ЦВК.

Так, по федеральному виборчому округу на території Сімферопольського одномандатного виборчого округу найбільшу кількість голосів (68,58%) отримала партія «Єдина Росія», 13,20% голосів віддали виборці партії ЛДПР, 6,11% проголосували за КПРФ, і 2,85% – партія «Справедлива Росія».

Від Сімферопольського округу до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації пройшов кандидат від партії «Єдина Росія» Козенко Андрій Дмитрович, набравши 63,23% голосів.

По федеральному виборчому округу на території Керченського одномандатного виборчого округу № 20 перше місце отримала партія «Єдина Росія», на другому місці опинилася партія ЛДПР, набравши 10,38% голосів. На третьому місці – партія КПРФ з 5,24% голосів, а на четвертому – «Справедлива Росія» (1,98% голосів).

По одномандатному виборчому округу на території Керченського одномандатного найбільшу кількість голосів отримав кандидат в депутати Державної Думи від партії «Єдина Росія» Бахарєв Костянтин Михайлович, за якого свої голоси віддали 70,46% виборців.

У федеральному виборчому окрузі по Євпаторії «Єдина Росія» набрала 75,01% голосів, 10,10% – партія ЛДПР. На третьому місці – партія КПРФ (5,51%), і на четвертому – «Справедлива Росія», за яку проголосувало всього 1,47% виборців.

Від Євпаторійського виборчого округу № 21 до Держдуми проходить Савченко Світлана Борисівна. Так, кандидат від «Єдиної Росії» стандартно отримала більшість голосів – 72,10%.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини