Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

США занепокоєні нарощуванням військової присутності РФ у Криму

28 / 07 / 2016

Заяви російського керівництва про посилення військової присутності на кордонах з Україною, а також у Криму, не відповідають духу зобов’язань, які взяла на себе Москва щодо зменшення насильства в Україні. Про це заявив у середу під час брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі, повідомляє Укрінформ.

“Ми бачили ці заяви і ознайомлені з повідомленнями медіа про них. Якщо це відповідає дійсності, ми вважаємо, що це, очевидно, суперечить нинішнім зусиллям, спрямованим на припинення насильства та деескалацію напруженості на сході України, відповідно до зобов’язань Росії”, – зазначив він.

Кірбі вкотре закликав Москву виконувати Мінські зобов’язання.

При цьому він висловив занепокоєння у зв’язку з тим, що Росія нарощує свою військову присутність на Кримському півострові.

“Як зазначається в повідомленнях, це нарощування включає російські війська в Криму. Це недопустимо”, – наголосив представник зовнішньополітичного відомства США.

Він підкреслив, що “Крим завжди залишатиметься частиною України”.

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив про розгортання Росією самодостатнього угрупування військ на території Криму, а також про підвищення ефективності системи протиповітряної оборони на Південно-Західному стратегічному напрямку в півтора рази.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини