Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

США закликали Росію припинити тиск на Меджліс

22 / 04 / 2016

Держдепартамент США опублікував заяву, в якій закликає Росію скасувати рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією. 

«Ми закликаємо Російську Федерацію скасувати нещодавнє рішення міністерства юстиції про визнання Меджлісу кримських татар «екстремістською» організацією, а також рішення де-факто влади Криму призупинити діяльність цього демократичного інституту», — заявляє представник Держдепу Джон Кірбі.

Він також додав, що Меджліс є важливим незалежним голосом для захисту культури і народу від дискримінації. Кірбі нагадує, що Меджліс довгий час був представницьким органом народу, який і раніше страждав від утисків. 

«Російська влада не має підстав здійснювати своє законодавство над татарами в Україні. Заборона Меджлісу позбавить їх можливості проводити масові заходи і висловлювати свою думку, що суперечить основним демократичним принципам», — повідомляється в заяві. 

Також США знову закликали Росію припинити окупацію Криму і підтвердили, що санкції проти РФ залишаться в силі, доки триватиме окупація.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини