Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

США закликали Росію припинити тиск на Меджліс

22 / 04 / 2016

Держдепартамент США опублікував заяву, в якій закликає Росію скасувати рішення про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією. 

«Ми закликаємо Російську Федерацію скасувати нещодавнє рішення міністерства юстиції про визнання Меджлісу кримських татар «екстремістською» організацією, а також рішення де-факто влади Криму призупинити діяльність цього демократичного інституту», — заявляє представник Держдепу Джон Кірбі.

Він також додав, що Меджліс є важливим незалежним голосом для захисту культури і народу від дискримінації. Кірбі нагадує, що Меджліс довгий час був представницьким органом народу, який і раніше страждав від утисків. 

«Російська влада не має підстав здійснювати своє законодавство над татарами в Україні. Заборона Меджлісу позбавить їх можливості проводити масові заходи і висловлювати свою думку, що суперечить основним демократичним принципам», — повідомляється в заяві. 

Також США знову закликали Росію припинити окупацію Криму і підтвердили, що санкції проти РФ залишаться в силі, доки триватиме окупація.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини