Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Спрощена процедура прийому кримськотатарських студентів в ТНУ

20 / 05 / 2016

На базі університету буде створено Освітній Центр для проведення вступних іспитів. Крім того, університетом надаються квоти для зарахування на навчання за рахунок коштів державного бюджету на конкурсній основі абітурієнтів з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим.

Приймаються документи кримських абітурієнтів які пройшли ЗНО (і отримали сертифікати), так і не проходили його. В даному випадку сертифікати будуть замінені вступними іспитами (історія України, українська мова, профільний іспит за фахом).

У ТНУ зберігаються всі спеціальності, які існували до анексії Автономної Республіки Крим, а також всі форми навчання: денна, заочна (дистанційна).

Для підтвердження своєї участі в конкурсному відборі на навчання в ТНУ Вам необхідно на електронну пошту університету crimea.tnu@gmail.com надати наступну інформацію:

  • П.І.Б. абітурієнта;
  • спеціальність (факультет), на якому хочете навчатися;
  • форма навчання: денна, заочна (дистанційна);
  • потреба в гуртожитку.

Увага! Для безпосередньої подачі заяви і подальшої участі в конкурсному відборі необхідна особиста участь абітурієнта, а для неповнолітніх – їх законних представників.

Всі необхідні документи заповнюються заявником після прибуття до Києва спільно з уповноваженим представником ТНУ. В свою чергу, абітурієнт надає в паперовому вигляді або в цифровому форматі, будь-яку наявну додаткову інформацію (атестат, додаток до атестату, табель, особиста справа і т.д.). Вся процедура оформлення документів займе від 3 до 5 днів і потребує тільки одноразової поїздки в Київ.

Дати вступної кампанії будуть опубліковані на офіційному сайті ВНЗ та повідомлені додатково кожному, хто подав заявку на електронну пошту.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини