Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Спроба чинити тиск: докази «місіонерської діяльності» імама Дервішева у матеріалах справи відсутні – адвокат

16 / 01 / 2020

 

Стороною обвинувачення було подано клопотання «про витребування з реєстру госкомрегістра відомостей щодо будівлі», де імам Дервішів проводив обряд – «намаз». Крім цього було подано клопотання про виклик до «суду» свідків, які були присутні при проведенні Дервішевим обряду «намаз», для того, що б опитати їх в залі «суду».

«Сторона захисту не заперечувала. При цьому ми подали своє клопотання щодо призначення судової психолого-релігієзнавчої експертизи, щоби з’ясувати: чи проводив Расім«місіонерську діяльність з порушенням закону», – розповів QirimInfo адвокат Айдер Азаматов.

За словами адвоката, в матеріалах справи є фото та відеоматеріали на яких зафіксовано проведення Дервішевим обряду намаз у мечеті в присутності прихожан:

«Саме за цими фото та відеоматеріалами ми експерти мають дати оцінку діям Расима, тому що ні суд ні прокурор не є фахівцями в області релігієзнавства», – підкреслив Азаматов.

З огляду на всі ці фактори «суд» відклав розгляд справи на 17:00 22 cічня – буде розглянуто клопотання адвоката і в разі його задоволення, «швидше за все, буде призначено засідання вже по розгляду результатів експертизи».

На думку адвоката, «місіонерська діяльність з порушенням закону РФ» відносно Дервішева – не що інше, як спроба чинити тиск на імама.

«Ніякої місіонерської діяльності в його діях немає. Вважаю, що дії прокуратури є незаконними та необґрунтованими та нічим не підтверджуються. В матеріалах справи відсутні докази осудного щодо імама правопорушення», – сказав адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини