Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Справу про автопробіг у Судаку повернули на повторний розгляд

29 / 08 / 2016

Верховний суд Криму повернув на повторний розгляд справу про автопробіг у Судаку 18 травня на вимогу російської поліції, повідомляє кримський політолог Елеонора Дюльбер.

На засіданні були розглянуті скарги за протоколами, складеними на Аблякима Аблякимова і Енвера Чавуша. За словами Дюльбер, суд вирішив задовольнити скаргу т.в.о. начальника Судакського ОМВД Крекова і скасувати попереднє рішення судацького суду і повернути справу на новий розгляд.

“Поліція мотивує свою скаргу тим, що хлопці нібито організовували масовий захід. Тобто, по суті, доводи поліції не змінилися, на їхню думку, хлопці щось демонстрували, а прапор, цитую: “є засобом агітації”. Представник поліції вважає, що 18 травня діти усвідомлено привертали увагу до Дня депортації… І в результаті, справа повернулася в Судак, а в діях Енвера знайшли обставини, які могли ущемити чиїсь інтереси”, – написала Дюльбер.

Нагадаємо, 4 кримських татар після автопробігу 18 травня звинуватили в порушенні встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування (ст. 20.2 КоАП Росії). Тоді суд виніс виправдувальні вироки.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини