Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Справу «Хізб ут-Тахрір» розглянуть у військовому суді Ростова

1 / 06 / 2016

Сьогодні Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону почне розгляд кримінальної справи стосовно чотирьох кримчан, обвинувачених у тероризмі, повідомляє ТАСС з посиланням на прес-секретаря суду Олену Катькало.

“За результатами попереднього слухання у кримінальній справі стосовно Зейтуллаева і інших суддею прийнято рішення про призначення судового засідання на 1 червня 2016 року в приміщенні Північно-Кавказького окружного військового суду. Початок процесу о 10.00 мск”, — сказала Катькало.

Чотирьох кримчан звинувачують за декількома пунктами статті “Організація діяльності терористичної організації і участь у діяльності такої організації”, яка передбачає до 20 років позбавлення волі.

Один з обвинувачених, Руслан Зейтуллаев, за версією слідства, “планував і контролював роботу членів осередку, давав їм вказівки з вивчення ідеології терористичної організації і матеріали для цього”. Також він звинувачується у тому, що організував регіональний законспірований підрозділ “Партії ісламського звільнення” — “Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі”, що діє в Севастополі.

Троє інших кримчан — Ферат Сайфуллаев, Рустем Ваітов і Нурі Примов, звинувачуються у пропаганді ідей створеної організації для схиляння місцевих мешканців до участі в ній.

Нагадаємо, згідно до українського законодавства, організація “Хізб ут-Тахрір” не є терористичною.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини