Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Справу “диверсантів” кримське “слідство” не планує передавати в Москву – брат Панова

3 / 11 / 2016

Російські слідчі органи не планують передавати справу “кримських диверсантів” від ФСБ Сімферополя до Москви, повідомив брат Євгена Панова Ігор Котелянець в коментарі QirimInfo.

“Ми чекаємо документального підтвердження, але коли адвокати спілкувалися зі слідчим, то їм говорили, що ніхто не збирається передавати цю справу до Москви. Хоча адвокати на цьому наполягають, подають документи, але їм у відповідь кажуть, що у віданні ФСБ Москви це не знаходиться. Слідчі з Криму їздили в Москву для проведення слідчих дій”, — розповів Котелянець.

За словами Котелянца, поділ заарештованих і слідства міг бути зроблений для ускладнення роботи захисту. Також не виключено, що силовики побоюються, що затримані можуть розкрити деталі сфабрикованої справи.

“Ніхто нічого не пояснює. Їх вивезли на наступний день після того, як дали ми свідчення, що Євгенія катували, він же дав письмове підтвердження. На наступний день його і Захтея перевезли в Москву”, — пояснив брат заарештованого.

Також Котелянець зазначив, що Панов досі не розповів про обставини того, як він опинився в Криму, тому що всі зустрічі з адвокатом відбуваються під наглядом силовиків.

Вчора московські адвокати Панова намагалися зустрітися з ним під час слідчих дій в Москві. Спочатку адвокатів змусили чекати дві з половиною години біля СІЗО Лефортово. Потім слідчий ФСБ РФ Селіверстов попросив їх підійти до Слідчого управління ФСБ РФ. Там слідчий дозволив зустрітися з Пановим тільки адвокату з Сімферополя.

Нагадаємо, в Криму заарештували 9 підозрюваних у так званій справі «українських диверсантів». На сьогоднішній день відомі імена трьох затриманих: жителя Енергодара Євгена Панова, кримського переселенця із Запоріжжя Редван Сулейманова і кримчанина Андрія Захтея. Панов і Захтей арештовані російським судом на два місяці. Судити їх будуть на території Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини