Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Справа Хізб ут-Тахрір»: Енвера Сейтосманова ймовірно етапували до колонії в Башкирії

4 / 06 / 2020

Про це QirimInfo повідомив адвокат в’язня Еміль Курбедінов.

За його словами, про це йому стало відомо вчора, 3 червня, через неофіційні каналами.

«Ми відправили офіційний запит в прокуратуру, в федеральну службу виконання покарань, щоб вони негайно повідомили де зараз знаходиться Енвер Сейтосманов, куди його етапували. Щоб відразу дали йому можливість після прибуття зателефонувати близьким та родичам і повідомити де він знаходиться», – сказав Курбедінов.

Також за словами адвоката, представникам СІЗО Ростова-на-Дону, де раніше знаходився Енвер Сейтосманов, про його місцеперебування нічого невідомо.

34-річний Сейтосманов був затриманий і заарештований 10 травня 2018 року в селі Тилове Балаклавського району, в Севастополі після чергового обшуку в будинках кримських татар. 5 грудня 2019 року Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив його до 17 років суворого режиму , визнавши винним у організації діяльності терористичної організації за ч. 2 ст.205.5 КК РФ.

16 квітня 2020 року в Військовому апеляційному суді міста Власіха Московської області відбувся розгляд апеляційної скарги адвокатів Еміля Курбедінова і Сергія Легостова на вирок суду першої інстанції Енверу Сейтосманову. Військовий апеляційний суд залишив вирок Сейтосманову в силі. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини