Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Співробітники ФСБ РФ катували кримчанина електрострумом

22 / 12 / 2015

Співробітники ФСБ РФ катували кримського татарина електричним струмом. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Мустафа Джемілєв.

За словами Джемілєва, 16 грудня двадцятичотирьохрічний житель міста Джанкоя Енвер Крош був незаконно доставлений до районного відділення поліції Джанкоя і переданий співробітникам ФСБ, які намагалися отримати письмову згоду на співпрацю. Так і не домігшись свого, ФСБшники застосували по відношенню до Енвера Кроша тортури електричним струмом. У результаті затриманого доставили в будівлю РВВС.

«До ранку 17 грудня Кроша відпустили, при цьому йому нагадували: “У тебе є дружина, діти, рідні … подумай про це, подумай про нашу пропозицію”», — повідомив Джемілєв. — «Це не перший випадок відвертого вербування із застосуванням різних методів залякування і шантажу, але це перший прецедент використання тортур».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини