Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Співробітники ФСБ і «козаки» провели рейд по домівках кримських татар

29 / 12 / 2015

Кримські «козаки» спільно з представниками російських спецслужб влаштували рейд по домівках кримських татар в селі Долинка Красноперекопського району, повідомляють «15 хвилин» з посиланням на голову Красноперекопського регіонального меджлісу Саніє Аметову. 

Козаки і співробітники ФСБ з відділу по боротьбі з екстремізмом перевірили 9 будинків. При цьому, за словами Аметової, якщо представники офіційних спецслужб поводилися коректно, то козаки грубили мешканцям, намагалися проникнути на приватні території, висловлювали обурення кримськотатарським прапором. Аметова не виключає проведення подібний акцій в сусідніх селах. 

«Ось відповідь тим, хто обурюється окремою увагою міжнародної громадськості та української держави до кримських татар. У Криму малюють українську символіку, а місцеві правоохоронці йдуть не в будинки кримських українців, а в будинки кримських татар. У когось є ще подібні питання?» — сказав у коментарі «15 хвилинам» перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял. 

Причиною рейду стало те, що напередодні в кількох селах району автобусні зупинки були прикрашені українською державною символікою, а пішохідні переходи пофарбовані в жовто-синій колір.

Вибір редакції

Ще Новини