Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Співробітники ФСБ і «козаки» провели рейд по домівках кримських татар

29 / 12 / 2015

Кримські «козаки» спільно з представниками російських спецслужб влаштували рейд по домівках кримських татар в селі Долинка Красноперекопського району, повідомляють «15 хвилин» з посиланням на голову Красноперекопського регіонального меджлісу Саніє Аметову. 

Козаки і співробітники ФСБ з відділу по боротьбі з екстремізмом перевірили 9 будинків. При цьому, за словами Аметової, якщо представники офіційних спецслужб поводилися коректно, то козаки грубили мешканцям, намагалися проникнути на приватні території, висловлювали обурення кримськотатарським прапором. Аметова не виключає проведення подібний акцій в сусідніх селах. 

«Ось відповідь тим, хто обурюється окремою увагою міжнародної громадськості та української держави до кримських татар. У Криму малюють українську символіку, а місцеві правоохоронці йдуть не в будинки кримських українців, а в будинки кримських татар. У когось є ще подібні питання?» — сказав у коментарі «15 хвилинам» перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял. 

Причиною рейду стало те, що напередодні в кількох селах району автобусні зупинки були прикрашені українською державною символікою, а пішохідні переходи пофарбовані в жовто-синій колір.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини