Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Спільна оцінка потреб. Звіт 2019 року для біженців, шукачів притулку, і внутрішньо переміщених осіб в Україні.

19 / 08 / 2019

Агентство ООН у справах біженців регулярно проводить спільну оцінку потреб задля поглиблення розуміння ризиків у сфері захисту, з якими зіштовхуються внутрішньо переміщені особи, біженці, шукачі притулку, особи без громадянства та інші люди, які потребують підтримки.

19 серпня в офісі ГО «КримСОС» відбулася презентація та обговорення дослідження «Спільна оцінка потреб. Звіт 2019 року для біженців, шукачів притулку, і внутрішньо переміщених осіб в Україні». У зустрічі взяли участь Віра Шелест, молодша польова радниця з правових питань УВКБ ООН, представники ГО «КримСОС», ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа» та внутрішньо переміщені особи.

У ході проведеної в 2019 році спільної оцінки потреб УВКБ ООН разом із партнерськими організаціями зустрілися зі 184 біженцями та шукачами притулку, 86 особами без громадянства або особами під загрозою без громадянства, 520 ВПО та особами різних національностей і вікових груп, що постраждали від конфлікту. Загалом протягом трьох тижнів з лютого по березень 2019 року було проведено 91 обговорення у фокус-групах та 22 інтерв’ю.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини