Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сьогодні силовики в Криму провели близько десятка нових обшуків

12 / 02 / 2016

У Криму 12 лютого тривають обшуки в домівках кримських татар. За інформацією кримського адвоката Еміля Курбедінова, всього налічується близько десяти обшуків, повідомляють «Крим.Релії».

За його словами, зараз обшуки проходять у Бахчисарайському (село Вікторівка), Нижньогірському і Джанкойському (село Перепілкине) районах Криму.

«Точну кількість обшуків ще не підбили, вони ще тривають, ми інформацію перевіряємо, але вже можу сказати, що не менше десятка всього по Криму. Обшуки проводять в будинках кримських татар, кримських мусульман», — зазначив адвокат.

Курбедінов додав, що такі масові обшуки, які проходять в будинках кримських татар другий день поспіль, можна розцінити як «репресії і заходи залякування».

Коментарі російських правоохоронних органів Криму щодо нових обшуків на півострові поки відсутні.

Нагадаємо, у Криму 11 лютого відбулися обшуки в домівках кримських татар. Пізніше призначена російською владою «прокурор Криму» Наталія Поклонська повідомила про затримання 4 осіб в рамках кримінальної справи за фактом діяльності організації «Хізб ут-Тахрір», яка в Росії визнана терористичною.

У Меджлісі кримськотатарського народу назвали обшуки в Криму новою хвилею репресій проти кримських татар, а Міністерство закордонних справ України від 12 лютого висловило протест проти масових обшуків у будинках кримських татар в Криму і закликало посилити тиск на Росію.

Вибір редакції

Ще Новини