Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день корінних народів. Хто має цей статус в Україні та що він означає?

9 / 08 / 2021

9 серпня відзначається Міжнародний день корінних народів світу.

У 2021 році цей день в Україні особливий тим, що 23 липня набув чинності закон «Про корінні народи України», згідно з яким кримські татари, кримчаки та караїми отримали офіційного статусу корінних народів.

З цієї нагоди КримSOS, Лабораторія журналістики суспільного інтересу та Меджліс кримськотатарського народу проведе цього дня показ документального фільму про репатріацію кримських татар «Самоповернення в Крим».

Показ розпочнеться о 21.00 у Міському саду Києва (сцена «Мушля»).

Перед показом, о 19.30 відбудеться дискусія «Статус корінний: що означає закон “Про корінні народи” для повернення Криму в Україну».

Перед початком заходу, команда КримSOS хоче докладно пояснити, хто такі корінні народи України, згідно нового закону, що означає цей статус та які права гарантує держава таким народам:

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини