Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Слухання за позовом України до Росії в Міжнародному суді ООН почнуться в березні

30 / 01 / 2017

Позов України до Росії в Міжнародному суді ООН в Гаазі почнуть розглядати в березні. Про це заявив голова МЗС Павло Клімкін в ефірі телеканалу «Інтер» повідомляє телеканал «Дощ».

«У березні почнуться слухання в Міжнародному суді ООН за нашим позовом, який ми подали проти Росії, оскільки вона послідовно порушує і Міжнародну конвенцію щодо заборони фінансування тероризму і Міжнародну конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації», – сказав Клімкін.

Україна подала позов до Росії 16 січня. Президент Петро Порошенко, коментуючи позов, зазначив, що Росія «грубо порушує міжнародне право, три роки здійснює незаконну анексію Криму, незаконну окупацію Сходу нашої країни на території Донецької та Луганської областей, реалізує політику знищення і дискримінації в Криму».

У російському МЗС раніше заявили, що будуть використовувати всі доступні засоби правового захисту при розгляді позову в Міжнародному суді. У відомстві зазначили, що Москва «щиро намагалася розібратися в суті претензій української сторони», але «зіткнулася зі стійким небажанням українських відомств вести предметний діалог і в кінцевому рахунку одностороннім розривом консультацій українською стороною».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини